your ads here!
Month: February 2015

МИД РФ всячески пытается обелить убийцу Украинцев и предателя чеченского народа

No Comments

В Министерстве иностранных дел России назвали “бредом” заявление Киева о причастности советника Президента России Владимира Путина Владислава Суркова к расстрелу Евромайдана. Об этом говорится в комментарии МИДа.

“Считаем эти утверждения Киева полным бредом. Впрочем, украинские спецслужбы уже не раз ставили руководство Украины в неловкое (хотелось бы использовать менее дипломатичные выражения) положение. Сегодняшняя глупость – лишнее тому доказательство. Мировая общественность по-прежнему ждет и требует полного расследования расстрела людей на “майдане”, ответа на вопрос, куда исчезли улики и вещественные доказательства, кто эти люди с винтовками на “майдане”, попавшие в объектив камер, кто и зачем привозил оружие на “майдан” и т.д. Мы ждем расследование преступления в Одессе, где заживо сожгли людей и где непосредственно перед этой трагедией проводились секретные совещания с участием ярких представителей сегодняшнего руководства Украины. Мы ждем расследования убийства людей в офисе Партии регионов, стрельбы и убийства безоружных людей в Мариуполе и многих других преступлений”, – говорится в заявлении.

В МИДе также заявили, что спецслужбы Украины продолжают “спекулировать на смерти людей, предъявляют какие-то бредни, достойные психиатрической больницы”.

Напомним, Президент Украины Петр Порошенко заявил, что о причастности помощника Путина Владислава Суркова к расстрелу Евромайдана сообщили бойцы “Альфы”.

your ads here!
Categories: Новини, Світ

Долар на міжбанку різко подорожчав і наблизився до 30

No Comments

Долар на міжбанку різко подорожчав. На закритті міжбанківського валютного ринку в п’ятницю, 20 лютого, середній курс долара склав 28,80-29,70 гривень.

“За сьогоднішній день був один з найбільших стрибків курсу долара – 2,20 грн. Такого розвитку подій мало хто очікував, особливо в НБУ. Це чітко простежувалося, оскільки вся статистика була зупинена, не було ні офіційного курсу, ні середньозваженого на міжбанку. Здавалося, що всі завмерли на певний час, щоб отямитися”, – повідомляє ПравдаUA.

Курс євро до закриття на міжбанку склав 32,5324-33,5431 гривень, курс російського рубля зафіксувався на рівні 0,4632-0,4780 гривень.

Зазначимо, на відкритті міжбанківського валютного ринку сьогодні курс долара склав 26,95-27,50 гривень.

Нагадаємо, Національний банк України скасував валютні аукціони на міжбанку, і відтепер курс валют встановлюватимуть банки.

your ads here!

Злий ботоксний коротун впадає в істеричні припадки страху і відчаю

No Comments

Президент РФ заявив, що росіяни мають бути готові “проходити через труднощі і завжди давати адекватну відповідь на всілякі загрози.

Президент Росії Володимир Путін оцінив роль країни в міжнародному співтоваристві сьогодні, а також заявив про неможливість домогтися військової переваги над Росією. Про це він сказав, виступаючи в Державному Кремлівському палаці на урочистому вечорі, присвяченому Дню працівників органів безпеки.

“Обстановка у світі далека від стабільної. Зростає кількість загроз і ризиків, ігноруються норми міжнародного права, в хід ідуть всі засоби: і шантаж, і провокації, економічний та інформаційний тиск, ставка на радикальні елементи, націоналістичні угруповання, спроби дестабілізувати внутрішню ситуацію і тим самим поставити під повний контроль цілі країни”, – сказав Путін.

Президент РФ звернув увагу, що все частіше відверто звучать заяви про те, що Росія повинна “дорого заплатити за свою незалежну позицію, за те, що підтримує співвітчизників, за Крим, за Севастополь, іноді здається просто за те, що ми існуємо”.

“Очевидно, що залякати нас, стримати, ізолювати Росію ні в кого не вийде. Ніколи не виходило і ніколи не вийде”, – вважає Путін.

Він додав, що такі спроби неодноразово робилися протягом століть, а в XX столітті – неодноразово. “Нічого не виходило і зараз нічого не вийде. При цьому ми маємо бути готові проходити через певні труднощі і давати завжди адекватну відповідь на будь-які загрози нашому суверенітету, стабільності та єдності нашого суспільства”, – наголосив Володимир Путін.

your ads here!
Categories: Новини, Світ

Чим вище курс долара, тим більше внутрішніх зобов’язань можна буде покрити

No Comments

Курсу долара дадуть вирости до 30 грн/$. Такий прогноз дав валютний експерт, що побажав залишитися анонімним.

Так як “друкарський верстат” не припиняє працювати, а його обороти останнім часом тільки збільшувалися, прийшов час змінити стратегію. Зараз вже всі знають, що очікується черговий кредит від МВФ, але позитиву на Міжбанківському валютному ринку це не додало. Швидше за все це пов’язано з тим, що кредит частково піде на погашення старих боргів і внутрішніх зобов’язань, а значить вливатися в ринок не буде.

“Чому курс 30? Чим вище курс долара, тим більше внутрішніх зобов’язань можна буде покрити. Після цієї нехитрої операції курс долара почнуть контролювати”, – прогнозує експерт.

Нагадаємо, сьогодні вранці торги на міжбанку відкрилися значеннями 26,9500/27,5000 за долар США, і 30,7198/31,1738 – за євро і з явними тенденціями до зростання. Вже до обіду ці значення курсів валют перевищили всі очікування 27,8/28,6 UAH/USD.

За інформацією “чорного валютного ринку” на 12:30, видно, що сумарний обсяг заявок “Куплю USD” перевершує “Продам” в 2,5 рази – перед вихідними долар БЕРУТЬ.

your ads here!

Українці в січні продовжили вимітати гроші зі своїх банківських рахунків

No Comments

Українці в січні продовжили вимітати гроші зі своїх рахунків: з гривневих внесків зняли 4,6 млрд. грн (2,3% накопичень), а з валютних – $522 млн. (3,8%), про це свідчить свіжий звіт Нацбанку. Згідно з ним, на 1 лютого у населення залишалося в банках 191, 5млрд грн і $13,2 млрд, тобто майже на 35% менше, ніж роком раніше.

Негативну статистику пояснюють ліквідацією цього року відразу 8 фінустанов, яких, по суті, викреслили зі складу української банківської системи: Прайм-банк, Грін-банк, Експобанк, Актабанк, ІнтерКредитБанк, банк «Аксіома», «Порто-Франко» і Демарк . Кількість банків в нашій країні скоротилася з 166 до 158. І це не кінець, адже тимчасові адміністрації, які в більшості випадків є провісниками ліквідацій, в 2014-2015 рр. були введені відразу в 38 банків.

Але ключовими причинами експерти, як і колись, вважають тотальну недовіру бізнесу та суспільства в умовах воєнних дій в країні. «Це негативні ділові очікування на тлі політичної та економічної нестабільності. На даний момент ситуація ускладнюється відсутністю позитивних прогнозів щодо врегулювання військового конфлікту на Донбасі. Крім того, погіршення прогнозів щодо макроекономічних показників України на 2015 рік і різка девальвація національної валюти все більше підривають довіру до банківської системи з боку населення », – прокоментувала ситуацію начальник відділу рейтингів фінансової сфери Анна Апостолова.

Залучати кошти населення в такій ситуації вдається тільки тим, хто пропонує короткострокові варіанти: якщо минулого року середній термін вкладення становив 1-3 місяці (роком раніше – 3-6 місяців), то в тепер вклади відкривають взагалі на 7-14 днів (багато взагалі відкривають рахунки до запитання або просто закидають заощадження на картки). І кожен раз при продовженні депозиту або знятті грошей банкам доводиться доводити свою платоспроможність. «Більш привабливими для вкладника продовжать залишатися банки, які зможуть пропонувати клієнтам гнучкі та лояльні умови. Крім надійності та стабільності людини сьогодні цікавить у банку можливість оперативно користуватися своїми грошима », – зазначила директор з пасивних операцій фізичних осіб Олена Дорошенко.

Щоб зупинити депозитний відтік і встигнути за зростанням інфляції, деякі банки намагаються ще підвищувати ставки: наприклад середній відсоток по трьох- і 12-тимісячними вкладами з початку року зріс на 0,5-0,8% річних до 20,30% і 20, 88% річних (максимальний не змінився – 26% річних). Однак це не сильно вразило людей. Навіть навпаки: багато стали побоюватися високих ставок, оскільки українці нарешті почали розбиратися в простому принципі – чим більший відсоток пропонує банк, тим більше у нього фінансових проблем.

Ще на початку лютого фінансисти сподівалися, що вкладники заспокояться і почнуть активніше нести гроші на рахунки. І багато хто це робили, причому навіть ті, хто недавно постраждав від банкрутств банків: близько 30-40% компенсацій, виплачуваних Фондом гарантування вкладів компенсацій, знову осідало на рахунках. Але після того, як за останні 10 днів курс гривні впав з 21,0 до 27,6 грн/$ і почав стрімко рватися до 28 грн/$ при повному потуранні Нацбанку, люди знову побігли в банки за своїми заощадженнями. Мета – зняти побільше з гривневих рахунків і накупити на «чорному» ринку доларів або євро.

Тому банкіри вже не розраховують на які-небудь значні притоки на депозити, і нарікають на ситуацію в країні. «Настрій вкладників буде сильно залежати від політичних та економічних новин», – сказав керівник управління депозитних продуктів Аркадій Шидер.

Завтра фінансисти прогнозують такі ж різкі коливання курсу. Поки надії на мир після Мінська не виправдовуються, населення буде скуповувати валюту, а експортери – підвищувати котирування на міжбанку. Така ситуація може протривати аж до березня, до нової позики МВФ.

«Як тільки політична ситуація стабілізується, до нас підуть транші від МВФ і вливання від інших донорів, гривня почне зміцнюватися. Схоже, на це і розраховує уряд, що заклала в проект бюджету середньорічний курс 21 грн/$. Щоб на нього вийти, маючи зараз 26-27 грн/$, в грудні повинно бути якраз 17-18 грн/$», – зазначив член правління команку Володимир Мудрий.

your ads here!